Toyota Land Cruiser 150 AT35
Sprawdź pełną specyfikację
Wyślij zapytanie

Model "Toyota Land Cruiser 150 AT35" jest zbudowany na legendarnym już modelu Toyocie Land Cruiser 150. Na potrzeby montażu większych, terenowych opon (AT 315x70R17) - przednie i tylne zawieszenie zostało podniesione o 40 mm, a nadkola odpowiednio przycięte i powiększone.

Dodatkowo, szyte na miarę poszerzenia boczne są idealnie dopasowane do większych opon. Mocowania stopni bocznych zostają zastąpione zestawem specjalnie dostosowanym do zastosowanych modyfikacji.

Wszystkie modyfikacje są zaprojektowane w taki sposób, aby zachować oryginalną funkcjonalność auta, a zarazem poprawić właściwości jezdne, zarówno na drogach utwardzonych jak i poza nimi. Zastosowane części spełniają najwyższe standardy i są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Zobacz Toyotę Land Cruiser 150 w akcji!

Poddany modyfikacji AT35 Land Cruiser 150 nie tylko gwarantuje niesamowite wrażenia podczas jazdy w terenie ale podkreśla bryłę auta, nadając jej jeszcze bardziej muskularny i rasowy wygląd.​

 

Dostrzeż różnicę

Wprowadzone modyfikacje zwiększają prześwit auta z 220 mm do 267 mm w jego najniższym punkcie.

Kąt najazdu i zjazdu zwiększa się o 6 stopni, a kąt rampowy o 11 stopni, znacznie poprawiając właściwości terenowe auta.

Ponadto w ramach modyfikacji rozstaw osi zwiększa się 25 mm. Większe koła dają możliwość głębszego brodzenia i łatwego pokonywania przeszkód w terenie. Modyfikacja pozwoliła zachować promień skrętu zbliżony do fabrycznego.​

Zainteresowany?

napisz lub zadzwoń

Formularz kontaktowy

[+48] 85 711 95 58

od pon-pt w godzinach 8:00 do 17:00