Isuzu D-Max AT35
Sprawdź pełną specyfikację
Wyślij zapytanie

Na potrzeby montażu większych, terenowych opon (AT 315x70R17) - przednie i tylnie zawieszenie zostało podniesione o 30 mm, dodatkowo nadwozie zostało podniesione na ramie o około 20 mm, a nadkola odpowiednio przycięte i powiększone.

Dodatkowo, szyte na miarę poszerzenia boczne są idealnie dopasowane do większych opon. Zestaw zawiera specjalnie dostosowane dla tej modyfikacji stopnie boczne - ułatwiające wsiadanie do auta.

Modyfikacja Arctic Trucks dostępna jest również w sprzedaży na oficjalnej stronie Isuzu Automotive Polska. Sprawdź szczegóły oferty, klikając tutaj.

 

Zobacz nowego D-Maxa w akcji!

Modyfikcja AT35 dedykowana dla Isuzu D-Max w znacznym stopniu poprawia terenowe możliwości auta, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych właściwości podczas jazdy na drogach szybkiego ruchu.

Dostrzeż różnicę

Zmiany wprowadzone w modyfikacji Arctic Trucks AT35 dla tego modelu auta opiewają na podniesieniu zawieszenia przedniego i tylnego o około 30mm. Kąt najazdu zwiększa się do 36 stopni, a kąt zjazdu - do 28 stopni.

Wykonywane są między innymi poszerzenia nadkoli, które są lakierowane w kod lakieru samochodu, poszerzenia kół i około 20mm body lift. Zastosowane części spełniają najwyższe standardy i są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

 

Zainteresowany?

napisz lub zadzwoń

Formularz kontaktowy

[+48] 85 711 95 58

od pon-pt w godzinach 8:00 do 17:00