Systemy Defence

High Mobility

Firma Arctic Trucks jest liderem w modyfikacjach pojazdów, które maja na celu podniesienie wydajności i jednocześnie efektywności jazdy w terenie. Od 1990 roku firma specjalizuje się w adapcji pojazdów, które sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach terenowych włączając w to Biegun Północny i Południowy, lasy, bagna i pustynie. Każda sytuacja wymaga innych rozwiązań i firma Arctic Trucks sprostała każdemu wyzwaniu oferując odpowiednie modyfikacje.

Nasze trzy systemy wysokiej mobilności Land Cruisera 200 to: AT35, AT37 i najwyższy AT 42.

  • W wersji AT35 pojazd jest podniesiony i dostosowany do 35 calowych opon, tak by podnieść prześwit i stabilność w terenie.
  • W wersji AT37 dodano dodatkowy prześwit w warunkach terenowych.
  • Wersja AT42 wnosi największe zmiany pojazdu, modyfikując go do 42 calowych opon, zmieniając Toyotę Land Cruiser V8/200 w pojazd super terenowy.

Największe opony, wzmocniona rama i inne modyfikacje tworzą pojazd, który zniesie prawie wszystko oferując tym samym imponujący komfort. Właściwości zmodyfikowanego pojazdu pozostają niezmienne w trakcie jazdy w trudnych warunkach terenowych nawet z dodatkową wagą jaka niesie uzbrojenie samochodu.

Firma Arctic Trucks modyfikuje również inne typy pojazdów, między innymi Toyota Hilux, Nissan Patrol czy też Mercedes G.

Zainteresowany?

napisz lub zadzwoń

Formularz kontaktowy

[+48] 85 711 95 58

od pon-pt w godzinach 8:00 do 17:00