Systemy Defence

Black Out System

W naszym unikalnym systemie zaciemniającym dedykowanym do Toyoty Land Cruiser V8/200 możecie Państwo wyłączyć każde źródło światła wewnątrz i na zewnątrz pojazdu w dowolnym momencie.

System jest prosty w obsłudze i posiada 5 przełączników kontrolujących.

  • Przełącznik systemu zaciemnienia zawsze pozostaje w pozycji neutralnej, a system kontrolowany jest przez wciśnięcie „włącz/wyłącz”
  • W trybie zaciemniającym wszystkie kontrolki ostrzegawcze zostaną wyłączone i przejdą w tryb dźwiękowy. Wyłączone zostają poduszki powietrzne oraz oświetlenie wewnętrzne pojazdu nie zadziała przy otwieraniu drzwi. Włącznik światła zostanie automatycznie zmieniony do pracy w systemie podczerwieni.
  • Jeśli kontrolka ostrzegawcza wyda dźwięk w trybie zaciemnienia, kierowca posiada możliwość szybkiego sprawdzenia deski rozdzielczej poprzez włączenie odpowiedniego przycisku. Deska rozdzielcza będzie podświetlona tak długo jak przytrzymywany jest przycisk.​ Nawet gdy tryb dźwiękowy kontrolki jest włączony istnieje zawsze możliwość jego wyłączenia podczas korzystania z pojazdu.
  • W normalnym trybie, gdy zaciemnienie jest wyłączone, wszystkie źródła światła zostają włączone, dotyczy to również poduszek powietrznych (chyba że wyłączone zostaną oddzielnie) oraz oświetlenia wewnętrznego pojazdu, które będzie się uruchamiać przy otwieraniu drzwi.
  • Przycisk wyłączania klaksonu zabezpiecza przed przypadkowym jego uruchomieniem. Ta funkcja działa zarówno w trybie zaciemnienia jak i normalnym.
  • Wyłącznik poduszek powietrznych posiada dwie pozycje – włączony/wyłączony. W trybie zaciemnienia poduszki powietrzne są zawsze wyłączne, natomiast w trybie normalnym można je wyłączyć za pomocą przycisku.

System Zaciemniający BOS jest przygotowany do instalacji w każdej Toyocie Land Cruiser V8/200.

 

Zainteresowany?

napisz lub zadzwoń

Formularz kontaktowy

[+48] 85 711 95 58

od pon-pt w godzinach 8:00 do 17:00